sadsad x
asdasd
%15
145,00 TL
123,00 TL
%15

Evolvia Nutripro 3 800gr Bebek Maması

Ürün Kodu : 02533
Planlanan Teslimat
:
25.05.2019
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Evolvia Nutripro 3 800gr Bebek Maması
   
  01/2020 TARİHLİ
   
  Uzmanlar, bebeklerin ilk 6 ay sadece anne sütüyle beslenmelerinin gelişimlerine ve büyümelerine olumlu katkıları olduğunu söylemektedirler. Bebekler büyüdükçe ve hareketlenmeye başladıkça enerji ihtiyaçları artar, anne sütü yetersiz gelmeye başlar.
  6 aydan sonra ek gıdalara geçiş yapılır. Vitamin, mineraller, bitkisel yağlar, nükleotidler ile zenginleştirilmiş biberon maması Evolvia Nutripro 3, 1-3 yaş arası çocuklar için geliştirilmiştir. A, B1, B2, B6, B12, C, D, E, K vitaminleri, folik asit,Pantotenik asit, Niasin ve Biotin; mineral olarak; Sodyum, Potasyum, Klor,Kalsiyum, Fosfor, Magnezyum, Demir, Çinko, Bakır, Mangan, İyot, Selenyum, Flor,Kalsiyum/Fosfor Oranı içerir. Prebiyotik lif ve probiyotik ilavelidir ve Omega-3 yağ asitleri içermektedir.

  Evolvia Nutripro 3 400 gr., 1-3 yaş arası çocuklar için geliştirilen ek gıdalara destek olarak kullanılabilen devam sütüdür. 400gr ve 800 gr formları bulunur.

  Enerji Dağılımı:Protein %12,6 Yağ %39,8 Karbonhidrat %46,3 Lif %1,3

  İçerik:Demineralize whey, yağsız süt, bitkisel yağlar (hurma yağı,hurma çekirdeği yağı, kanola yağı, ayçiçeği yağı, oleik asitçe zengin ayçiçeğiyağı, araşidonik asitçe (AA) zengin yağ), whey (peyniraltı suyu) proteini (alfalaktoalbumin ile zenginleştirilmiş), prebiyotik lifler (kısa ve uzun zincirli frukto oligosakkaritler), mineraller (kalsiyum klorür, kalsiyum hidroksit,kalsiyum karbonat, sodyum sitrat, sitrik asidin potasyum tuzları, sitrik asidin magnezyum tuzları, demir (II) sülfat, potasyum iyodür, sodyum selenit),emülgatör (soya lesitini (E 322)), vitamin kompleksi (vitamin C, vitamin E,niasin, kalsiyum-D-pantotenat, vitamin A, vitamin B1, vitamin B6, vitamin B2,folik asit, vitamin K, biyotin, vitamin D, vitamin B12), kolin, taurin,inositol, nükleotidler (sitidin-5’-monofosfat, üridin-5’-monofosfatın sodyumtuzu, adenozin-5’-monofosfatın sodyum tuzu, inozin-5’-monofosfatın sodyum tuzu,guanozin-5’-monofosfatın sodyum tuzu), antioksidanlar (tokoferolce zenginekstrakt (E 306) ve L-askorbil palmitat (E 304[i])), L-karnitin, balık yağı(DHA kaynağı), probiyotikler (B. infantis ve L. rhamnosus). *Gluten içermez.

  Beslenme Önerisi:*Mamayı hazırlamaya başlamadan önce ellerinizi yıkayınız.Kullanılacak malzemeler hijyenik olmalıdır. Her 30 ml suya bir dolu ölçek toz formül (Bir ölçek yaklaşık4.8 g toz mama içerir.) 12.aydan sonra: 8 ölçek, 240 ml (kaynatılmış ılık su),günlük 2 öğün verilebilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.